banner461

Akşener, Nevşehir Oda/Borsa Meclis Üyeleri ile buluştu

Nevşehir Oda-Borsa Müşterek Meclis Toplantısı İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Katılımıyla Yapıldı.

banner15
Akşener, Nevşehir Oda/Borsa Meclis Üyeleri ile buluştu
12 Ağustos 2022 Cuma 21:18

banner517
banner134

Nevşehir Oda-Borsa Müşterek Meclis Toplantısı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve beraberindeki heyetin katılımıyla, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı, ÜTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, Meclis Başkanı Kemal Öğütlü, Nevşehir Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Pınarbaşı, NTSO Meclis Üyeleri, Meslek Komiteleri Başkanları, Disiplin Kurulu Üyeleri, Genç ve Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri, Nevşehir Ticaret Borsası Meclis Üyeleri ve Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri katılım sağladı.

Toplantının açılışında konuşan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Nevşehir Ekonomisi ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası hakkında bilgilendirmeler yaparak, Odanın faaliyetleri ve projeleri hakkında paylaşımlarda bulundu.

Toplantının devamında ise Ülke ve Nevşehir Ekonomisi hakkında istişarelerde bulunuldu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener misafirperverliklerinden ötürü M. Arif Parmaksıznezdinde NTSO, NTB VE ÜTSO meclis üyelerine teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.