banner461

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Nevşehirlilere Selamı Var

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Üyesi Mustafa Açıkgöz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile grup toplantısı öncesinde görüştü.

banner15
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Nevşehirlilere Selamı Var
06 Şubat 2019 Çarşamba 11:28

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Üyesi Mustafa Açıkgöz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile grup toplantısı öncesinde kısa da olsa bir görüşme imkanı buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milletvekili Açıkgöz vasıtası ile tüm Nevşehirlilere selam gönderdi.

Grup Toplantısı için Meclise gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Meclis girişinde, TBMM Başkanı Binali Yıldırım ve AK Parti Nevşehir Milletvekili ,TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz karşıladı.  Erdoğan, daha sonra konuşmasını yapmak üzere AK Parti Grup Salonu'na geldi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Üyesi Mustafa Açıkgöz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile grup toplantısı öncesinde ayak üstü görüşerek, Tüm Nevşehirli hemşehrilerinin selamlarını iletti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile grup toplantısı öncesinde meclis girişinde görüşen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, kendilerine Nevşehir halkının selamlarını ilettiği bildirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'da, Açıkgöz aracılığı ile Tüm Nevşehirlilere selamlarını iletti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Milletimizin Lideri, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan Gazi TBMM ‘de AK PARTİ Haftalık Olağan Grup Toplantımıza teşrif ettiler. Kendilerine Nevşehir halkımızın selamlarını, muhabbetlerini ve dualarını ilettim" dedi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmaya, grup toplantısının hayırlara vesile olmasını dileyerek başladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.