banner461

Hisarcıklıoğlu, Yörex'te Nevşehir Standını Ziyaret Etti

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası ve Ürgüp Ticaret Odası, Antalya’da düzenlenen 10. Yörex Fuarı’nda Nevşehir'e özgü yöresel ürünlerin tanıtımını yapılıyor.

banner15
Hisarcıklıoğlu, Yörex'te Nevşehir Standını Ziyaret Etti
27 Ekim 2019 Pazar 09:05

banner134

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Gümrük ve Turizm İşletmeleri Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, NTB Meclis Başkanı Mehmet Havalı, Ürgüp Ticaret Odası Başkanı Ahmet Aydın ve Ürgüp TSO Meclis Başkanı Kemal Öğütü'nün katılımıyla açılışı gerçekleştirilen YÖREX fuarına, Nevşehir ile birlikte 81 il ve KKTC’den binlerce yöresel ürünün tanıtımı yapılıyor.

Nevşehir Kapadokya standına ziyaretçi akını...

Açılış töreninin ardından ziyaretçilerine kapılarını açan  10. Yörex Fuarı’nın ilk gününde Nevşehir standı büyük ilgi gördü.  

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek,  Sabah Gazetesi yazarı Yavuz Donat, Antalya Nevşehirliler Kültür Turizm Derneği Başkanı Osman Ceran, Başkan Yardımcısı Bilgin Peker, Şanlıurfa ve Aksaray Ticaret Borsası Başkanları, Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından "Sizin oraların nesi meşhur?" sloganıyla bu yıl 10.'ncusu düzenlenen Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarı Yörex'in Expo Center Fuar merkezinde ki Nevşehir Standını ziyaret etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde Antalya EXPO Center’da düzenlenen 10. Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarında Nevşehir standını ziyaret etti. 

Bir süre Nevşehir heyeti ile sohbet eden Hisarcıklıoğlu, Nevşehir ürünlerini de tatmayı ihmal etmedi. Nevşehir Kapadokya standında sergilenen meşhur Kabak Çekirdeği ve Kuru Üzümlerin tadına bakan TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'na, NTSO Başkanı M.Arif Parmaksız ve NTB Başkanı İbrahim Salaş günün anısına tablo ve hazırladıkları hediyeleri takdim ettiler.

Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle bu yıl 10’uncusu ANFAŞ Fuar Merkezi’nde 23-27 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX, çok sayıda yöresel ürünü buluşturuyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.