banner461

Koyunları telef olan Nevşehirli çiftçiyi Milletvekili Açıkgöz sevindirdi

Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Bahçeli köyünde meydana gelen toprak kayması sonucu 58 tane koyunu telef olan mağdur çiftçiye AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz sevindirici haberi verdi.

banner15
Koyunları telef olan Nevşehirli çiftçiyi Milletvekili Açıkgöz sevindirdi
21 Haziran 2021 Pazartesi 21:44

banner517
banner134

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz olayı öğrenir öğrenmez koyunları telef olan mağdur vatandaşımızı telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bir daha böyle musibetler yaşanmaması temennisinde bulunan Milletvekili Açıkgöz açıklamasında; "Olay yerinde gerekli incelemeler yapılmış ve devletin ilgili tüm kurumlarıyla vatandaşımızın yanında olduğunu acısını hafifletmek ve yalnız olmadığını göstermek için imkan dahilinde ne varsa yapılacağını belirtmek isterim." dedi.

Devletimiz herzaman Milletimizin yanında! 

Milletvekili Açıkgöz; "Biz her zaman köyümüz köylümüz, çiftçimiz kısaca sizin dertlerinizle dertleniyoruz. Her zaman söylüyoruz, sizin bir derdiniz varsa bizim de derdimiz var. Sizlerin hizmetkarı olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gece gündüz çalışıyoruz...Bugünde yaşanan toprak kayması olayında mağdur olan vatandaşımızın derdine derman olmaya çalışacağız inşallah" dedi.

Allah Devletimize Milletimize Zeval Vermesin Devletimiz var olsun......

Koyunları telef olan vatandaşımız Serkan Varol ise Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün kendisini araması ile çok mutlu olduğunu belirterek şunları söyledi: ''Allah sizlerden razı olsun. Devletimiz var olsun. Çok üzülmüştüm koyunlarım telef olduğunda. Sağolsun beni telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulunan Sayın Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz'e çok teşekkür ediyorum. Allah ondan ve devletimizden razı olsun. Yanımızda olduğun, aradığın için çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.