banner461

Milletvekili Açıkgöz; 'Çalış ve Kalaba'mıza sıcak asfalt çok yakıştı'

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, İl Özel İdaresi tarafından devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.

banner15
Milletvekili Açıkgöz; 'Çalış ve Kalaba'mıza sıcak asfalt çok yakıştı'
21 Kasım 2022 Pazartesi 20:05

banner134

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, İl Özel İdaresi tarafından sıcak asfalt yol çalışması tamamlanan Avanos ilçesine bağlı Kalaba beldesiyle, sıcak asfalt çalışmaları devam eden Çalış beldelerinde yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

AÇIKGÖZ: “BİZİM TEK DERDİMİZ VAR O DA NEVŞEHİR”

Yol yapım çalışmalarını sürdüren İl özel idare ekiplerine kolaylıklar dileyerek baklava ikram eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Avanos ilçemize bağlı Kalaba ve Çalış Beldelerimiz sıcak asfalt ile daha konforlu ulaşım şartlarına kavuştu. Hayırlı olsun. İl Özel idaremize, AK kadrolarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Milletimiz her daim her şeyin en iyisine layık." ifadelerinde bulundu.

“Gönül gönüle yolumuz da bir, sevdamız da bir; Nevşehir ”

Ardından Hacıbektaş ilçesine bağlı İlicek, Sadık, Yeniyapan, Çiğdem köylerini ziyaret ederek İl Özel İdaresi tarafından devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen Milletvekili Açıkgöz, köy muhtarları ve vatandaşlarlada sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Açıkgöz açıklamasında;

"Hacıbektaş;
İlicek Köyü,
Sadık Köyü,
Yeniyapan Köyü,
Çiğdem Köyü

ziyaretlerimizde İl Özel İdare ekiplerimizce yapılan sıcak asfalt serimini yerinde inceledik. Köylerimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun." dedi.

Milletvekili Açıkgöz'e, Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru'da eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.