banner461

Nevşehir Devlet Hastanesi anestezi teknisyeni hayatını kaybetti

Nevşehir Devlet Hastanesinde anestezi teknisyeni olarak çalışan Aylin Ekinci tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

banner15
Nevşehir Devlet Hastanesi anestezi teknisyeni hayatını kaybetti
05 Ekim 2022 Çarşamba 12:50

banner134

Nevşehir Devlet Hastanesinde anestezi teknisyeni olarak çalışan 25 yaşındaki Aylin Ekinci yakanlandığı amansız hastalığa yenik düşerek tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Genç anestezi teknisyeni Aylin Ekinci'nin cenazesi bügün öğlen namazına müteakip Tokat ili Takyeciler camiinden kaldırılacaktır.

ACI KAYBIMIZ

Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Macit Yalçın yayınladığı taziye mesajında; "Hastanemizde anestezi teknisyeni olarak çalışan mesai arkadaşımız Aylin Ekinci tedavi gördüğü hastanede yakanlandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etmiştir. Gencecik bir arkadaşımızı zamansız kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Arkadaşımıza Allahtan rahmet, acılı ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz. Camiamızın başı soğolsun. Cenzasi bugün öğle namazına müteakip Tokatta toprağa verilecektir." dedi.

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran'da taziye mesajında; "Bir dönem birlikte çalıştığımız, eski mesai arkadaşım Aylin Ekinci’ nin vefat ettiği haberini büyük bir üzüntüyle öğrendim. Başta kederli ailesine, sağlık camiasına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.