banner461

Nevşehir heyetinden İçişleri Bakanı Soylu'ya ziyaret

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, meclis üyeleri ve Hacıbektaş ilçe merkez muhtarları ve köy muhtarları İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret etti. 

banner15
Nevşehir heyetinden İçişleri Bakanı Soylu'ya ziyaret
16 Haziran 2022 Perşembe 13:01

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Kalaba Belediye Başkanı Erdal Yorgancı, Çalış Belediye Başkanı Kazım Yılmaz,meclis üyesi Sami Dişli ve Hacıbektaş ilçe merkez muhtarları ve köy muhtarları İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret etti. 

Sabah kahvaltıda bir araya gelen Nevşehir Heyeti, Bakan Soylu'ya yatırım ve destekleri için teşekkürlerini ifade ettiler. Ardından makama geçen heyet burada Bakan Soylu ile istişarelerde bulunarak taleplerini ilettiler.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Muhtarlarımız, Bakanlığımıza şeref verdiler... Nevşehir Hacıbektaş ilçesi ve köylerinin Muhtarlarıyla bir araya geldik." ifadelerine yer verdi.

Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamada, "İçişleri Bakanımız Sn Süleyman Soylu’nun daveti üzerine Hacıbektaş ilçemizin ve köylerimizin Muhtarlarını ve hazirunumuzu Sn Bakanımız makamlarında ağırladılar.  Sn Bakanımıza ilgileri ve destekleri; Sn Muhtarlarımıza da teşrifleri için teşekkür ediyoruz." dedi.

İyi dilek temennilerinin ardından ziyaret günün anısına hediye takdimi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.