banner461

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğüne Ali Loğoğlu atandı

Nevşehir'in yeni Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu görevine başladı.

banner15
Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğüne Ali Loğoğlu atandı
06 Mayıs 2022 Cuma 12:59

banner517
banner134

Yaş haddinden dolayı emekliye ayrılan Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay'ın yerine 1. Sınıf Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu atandı.

Nevşehir'in yeni Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu bugün görevine başladı.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir İl Emniyet Müdürü olarak atanan Ali Loğoğlu’nu makamında kabul etti. Vali Becel, Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

FETÖ’nün kabusu olmuştu! 

17-25 Aralık FETÖ kumpası sonrasında Konya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevine getirilen Ali Loğoğlu, Konya sınırlarını aşan başarılı örgüt operasyonları ile FETÖ’nün kabusu haline gelmişti.

Ali Loğoğlu kimdir?

1971 yılında Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde doğan Ali Loğoğlu 1995 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. Göreve Konya İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şubesinde başladı. İstihbarat şubelerinde uzun yıllar görev yapan Loğoğlu, FETÖ'nün devlet içerisinde aktif olduğu dönemde istihbarat şubesinden uzaklaştırıldı. 18 Aralık 2013 tarihinde yani 17 Aralık'tan 1 gün sonra Konya KOM Şube Müdürlüğüne atanarak tekrar etkin bir görev almış oldu. 12 Ağustos 2019 tarihinde İstihbarat, KOM, Terör ve Siber Şubelerinden sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. En son İçişleri Bakanlığı İDAKOM Başkanlığı görevindeyken Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Ali Loğoğlu evli ve bir çocuk babası.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.