banner461

Pforzheim Parkı Nikah Ve Düğün Salonu Hizmete Girdi

Nevşehir Belediyesine ait, Pforzheim Parkı Nikah Ve Düğün Salonu Hizmete Girdi

banner15
Pforzheim Parkı Nikah Ve Düğün Salonu Hizmete Girdi
22 Temmuz 2020 Çarşamba 13:40

banner517
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehirli gençlere verdiği Nikâh ve Düğün Salonu sözünü tuttu. Nevşehir Belediyesi tarafından açık ve kapalı alanlarıyla yeniden düzenlenen Pforzheim Parkı Nevşehirlilere uygun fiyatlarla düğün ve özel günlerini kutlama imkânı sunacak.

Kapalı ve açık sosyal donatı alanları ile birlikte Nevşehir Belediyesi Nikah ve Düğün Salonu’na dönüştürülen Pforzheim Parkı hizmete girdi.

Yenilenen yüzü ile hem gençlerin ve ailelerin hoşça vakit geçirebileceği yeni bir yaşam alanı olacak olan Pforzheim Parkı hem de düğün ve benzeri organizasyonlara ev sahipliği yaparak; şehrin önemli bir ihtiyacına cevap verecek.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı mekanlarda düğün yapmak istemeyen vatandaşlar için 4 bin 369 metre kare açık alanı hizmet verecek olan parkın işletmesi Nevşehir Belediyesi Turizm ve Spor A.Ş tarafından gerçekleştirilecek.

Vatandaşlar düğün, nişan, sünnet, kına gecesi ve özel gün kutlamalarını yapmak için 0 532 674 49 50 numaralı hattan rezervasyonlarını yaptırabilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.