banner461

Nevşehir İş Dünyası TOBB'ta tek ses, tek yürek...

NTSO Başkanı M. Arif Parmaksız, NTB Başkanı İbrahim Salaş ve TOBB Delegelerinin yer aldığı Nevşehir heyeti, Başkent Ankara'da TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğine katıldılar.

banner15
Nevşehir İş Dünyası TOBB'ta tek ses, tek yürek...
27 Haziran 2022 Pazartesi 23:54

banner517
banner134

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Meclis Başkanı Seyit İnce, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı (NTB) İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı ve TOBB Delegeleri Mehmet Ali Öbekli, Cengiz Yıldız, Musa Ertaş, Necdet Civelek, Bülent Yücel, Ali Aslan ile NTSO Genel Sekreteri İ. Hakkı Aydoğan ve NTB Genel Sekreteri Uğur Aydoğan; Ankara'da TOBB’un 70. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldiler.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu; "TOBB’un 70. kuruluş yıl dönümününde camiamızla bir aradayız. Kurucularımızı, geçmişten bugüne emeği geçenleri saygıyla, ahirete irtihal etmiş olanları rahmetle anıyoruz. 70 yıldır aynı ruh, aynı heyecanla, Güçlü Türkiye ve Güçlü Ekonomi için çalışmaya devam. Ticaret Bakanımız Mehmed Muş’un katılımıyla 10-20-30 yıl görev yapmış delege ve genel sekreterlerimize plaketlerini takdim ettik. Proje fabrikası haline gelen, yerel kalkınmanın itici gücü olan 365 Oda/Borsa yönetimini, meclisleri ve tüm çalışanlarını kutluyorum." dedi.

Nevşehir İş Dünyası TOBB'ta tek ses, tek yürek...

Nevşehir'in en büyük Sivil Toplum Örgütlerinden Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ve TOBB Delegeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile buluşmasında, birlik ve beraberlik mesajı verdiler.​

"TOBB'un 70. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun"

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız; "TOBB’un 70’inci kuruluş yıldönümü için Oda Meclis Başkanımız, Borsa Başkanımız, Delegelerimiz ve Genel Sekreterlerimiz ile birlikte Ankara’dayız. Mensubu olmaktan büyük onur duyduğum Başkanımız Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu önderliğinde “Güçlü Ekonomi, Güçlü Türkiye” diyerek çalışmalarını sürdüren TOBB’un 70. yılı kutlu olsun." ifadelerini kullandı.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'da; "Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı olarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin bu akşam TOBB Başkanımız Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen 70. Kuruluş Yıl Dönümü törenine iştirak ettik. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’mizin 70. kuruluş yıldönümünü kutluyor, bu büyük ailenin bir parçası olmaktan gurur duyduğumuzu belirterek üyelerimiz ve Nevşehir iş dünyası adına dünden bugüne emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Nevşehir iş dünyası uyumuyla takdir topluyor...

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, "Nevşehir'de iş dünyasındaki birlikteliği takdir etmemek mümkün değil. Tüm Başkanlarımı bu bağlamda tebrik ediyorum" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.