banner461

Vali Sezer Becel'den, Kapadokya'da Kaçak Yapılar Hakkında Açıklama

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Kapadokya Alan Başkanlığında Basın mensupları ile bir araya geldi.

banner15
Vali Sezer Becel'den, Kapadokya'da Kaçak Yapılar Hakkında Açıklama
12 Ocak 2021 Salı 16:15

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer BecelKapadokya Alan Başkanlığında düzenlenen toplantıda kentte hizmet veren yerel ve ulusal basın kuruluşlarının yönetici ve temsilcileriyle bir ayara gelerek göreve geldiği günden bugüne yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Vali İnci Sezer Becel, Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi.

Konuşmasına 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve 10 Ocak İdareciler Gününü kutlayarak başlayan Kapadokya Alan Başkanı ve Vali İnci Sezer Becel, “Çağımızın dinamik mesleklerinden biri olan gazetecilik, ideal manada haberin doğrusunu insanlara ulaşmasını sağlamak gibi anlamlı bir misyonu içermektedir. İletişim çağının hayatımızın her noktasına sirayet ettiği günümüzde bu anlayışla görev icra eden tüm basın çalışanlarının tekrar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en samimi duygularımla kutlarım” dedi.

Kapadokya’da 234 kaçak yapı  daha yıkılacak...

Vali İnci Sezer Becel düzenlediği basın toplantısında Kapadokya bölgesinde bugüne kadar 310 kaçak yapının yıkıldığını, bunun 71 tanesinin Kapadokya Alan Başkanlığı koordinasyonunda yıkıldığını, toplamda ise 234 yapının daha yıkılacağını ifade etti.

Koronavirüs tedbirleri ve denetimlere de değinen Vali İnci Sezer Becel, tüm ülkede başlayan sokağa çıkma kısıtlamalarıyla birlikte Nevşehir’de de korona virüs vaka sayılarında önemli düşüşlerin gerçekleştiğimi ifade ederekvakalarda yüzde 72 oranında düşüş yaşandığını belirtti.

Gazetecilerin sorularıyla devam eden toplantı, Vali İnci Sezer Becel ve basın mensuplarının hatıra fotoğrafı çekinilmesiyle sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.