Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir İl Başkanlığı tarafından ilçe kongrelerinin tarihleri açıklandı. MHP’nin Nevşehir’deki ilçe teşkilatlarında 15- 26  Ağustos tarihlerinde kongre heyecanı yaşanacak.

Buna göre 15 Ağustos Salı günü Kozaklı'da başlayacak kongreler, 26 Ağustos Cumartesi günü yapılacak olan Nevşehir Merkez İlçe Kongresi ile tamamlanacak.

MHP'NİN İLÇE KONGRE TAKVİMİ ŞÖYLE;

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir İlçe Kongreleri 15 Ağustos ile 26 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.

15 Ağustos Salı günü Kozaklı

17 Ağustos Perşembe günü Gülşehir

18 Ağustos Cuma günü Acıgöl

19 Ağustos Cumartesi günü Ürgüp

20 Ağustos Pazar günü Derinkuyu

21 Ağustos Pazartesi günü Avanos

23 Ağustos Çarşamba günü Hacıbektaş

26 Ağustos Cumartesi günü Nevşehir Merkez

KAZANAN TÜRKİYE OLACAK

İlçe kongrelerinin büyük bir heyecan ve coşkuyla birlik beraberlik havası içinde yapılacağını belirten MHP İl Başkanı Adnan doğu, “MHP Genel Başkanı, Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin tek aday olduğu 13. Olağan Kongremizin, MHP Nevşehir İlçe kongrelerimizin ‘İlk adımı’ 15 Ağustos Salı günü Kozaklı ilçemiz.

Her kongre sürecinde olduğu gibi; MHP Nevşehir Teşkilatlarımız ve mensuplarımız bu defa da büyük bir heyecan ve coşkuyla, birlik ve beraberlik havası içinde olacaktır. Teşkilatlarımız; ülkemizin yüksek çıkarları bağlamında MHP’nin üstlendiği başat işlev ve Cumhur İttifakının kucaklayıcı dinamiklerini dikkate alacakları kongrelerimiz partimize, partililerimize, vatanımıza ve milletimize ve hemşerilerime hayırlar getirmesini diliyorum. İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak” dedi.