Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir İlçe Teşkilatının 14. Olağan kongresinde seçimlerinde Beyazıt Deniz başkan seçildi.

MHP Nevşehir'de Beyazıt Deniz  Merkez İlçe Başkanlığına seçildi.

Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın yanı sıra, MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, İl Yönetimi, Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Ülkü Ocakları İl Başkanı Musa Şevik ve çok sayıda partili katıldı. 

MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, kongrenin hayırlı olması dileğinde bulunarak yeni Başkan Beyazıt Deniz'i tebrik ederek başarı dileğinde bulundu.

“Ayırmadan Ayrışmadan Yerelde İktidar Ülkede İstikrar”

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç yaptığı açıklamasında; “Nevşehir-Merkez İlçe “Cumhuriyetimizin 100. Yılı, Türk ve Türkiye Yüzyılı” diyerek 14. Olağan MHP Merkez İlçe Kongremizi, MHP Nevşehir İl Başkanımız Sayın Adnan Doğu, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sayın Musa Şevik, KAÇEP Başkanlığımız, İl-İlçe Yöneticilerimiz ve teşkilatımızla beraber gerçekleştirdik. Divan Başkanlığını yapmış olduğum kongremizde delegelerimizin oylarıyla MHP Merkez İlçe Başkanı olarak seçilen Sayın Beyazıt Deniz ve yönetimini tebrik ediyor, görevi devreden Sayın Gökhan Göğdemir ve yönetimine teşekkür ediyorum.” dedi.