banner461

2 Yıllık Talep Halen Cevap Bulmadı

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, Ticaret Borsası başkanı İbrahim Salaş’a böyle seslenmişti.

banner15
2 Yıllık Talep Halen Cevap Bulmadı
06 Temmuz 2015 Pazartesi 17:18

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, Ticaret Borsası başkanı İbrahim Salaş’a böyle seslenmişti.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, mevcut zahire pazarındaki bazı esnafların kendilerine bağlı olduğuna dikkat çekerken, bu esnafların en büyük talebinin yeni ve daha modern bir Pazar yerinin ilimize kazandırılması olduğunu dile getirmişti.

Bu konuda Nevşehir Ticaret Borsası Başkanlığı ile birlikte çalışma yapmak istediklerini söyleyen Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Çalışkaner, “Zahire pazarımızdaki bazı esnaflar aynı zamanda bizimde üyemiz durumunda. Bu esnaflarımızın büyük bir bölümü yeni ve daha modern, günümüz koşullarına uygun bir Pazar alanına kavuşmak istiyor. Kiminin işyeri artık kendisine dar geliyor, kimi ise iş potansiyelini daha da geliştirmek istiyor. Ticaret Borsamız ile birlikte Nevşehir Belediyemizin de destekleriyle ilimize modern bir zahire pazarı oluşturmak isteriz. Bu konuda bugün harekete geçmiş olsak bu iş bir iki senemizi alacaktır. O nedenle en kısa zamanda esnaflarımızın taleplerinin de cevapsız kalmaması için harekete geçmemiz gerektiği düşüncesindeyim” ifadelerinde bulunmuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.