banner461

3’ü Ayrı Ayrı Geldiler

Nevşehir Valiliği tarafından düzenlenen, Şehit Aileleri ile Gazilerin konuk oldukları iftar davetine Nevşehir Milletvekillerinin üçünün de ayrı ayrı gelişi dikkatlerden kaçmadı.

banner15
3’ü Ayrı Ayrı Geldiler
29 Haziran 2015 Pazartesi 14:18

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Valiliği tarafından düzenlenen, Şehit Aileleri ile Gazilerin konuk oldukları iftar davetine Nevşehir Milletvekillerinin üçünün de ayrı ayrı gelişi dikkatlerden kaçmadı.

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ın yanı sıra, ilçe kaymakamları, daire müdürlerinin katıldıkları ve her bir protokol mensubunun ayrı ayrı masalarda oturup Şehit Aileleri ve Gazilerle muhabbet etmeleri sağlanan iftar davetine AK Partili ve Milliyetçi Hareket Partili Milletvekillerinin ayrı ayrı gelip, pek muhabbet etmedikleri gözlendi.

Seçimlerin hemen ardından gündeme getirdiğimiz gibi AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partili Vekillerin memleket için ayrışmadan, bir arada Memleket yararına siyaset yapmaları çağrısında bulunmuştuk. Üç Vekilin bir arada bulunduğu böylesine önemli bir iftar davetinde Vekillerin bir bütünlük sergileyememesi kurulacak koalisyon hükümetinde vekillerin ayrı ayrı telden çalacaklarını daha şimdiden ortaya koydu endişelerine neden oldu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.