banner461

Acıgöl İlçesinden Öğrencilere En Güzel Hediye

Nevşehir İl müftülüğümüzün katkılarıyla okullarımızda seçmeli Kur’an-ı Kerim dersini seçerek Kuran okumayı öğrenen öğrencilerimize Kur’an-ı Kerim hediye edildi.

banner15
Acıgöl İlçesinden Öğrencilere En Güzel Hediye
23 Ocak 2013 Çarşamba 10:50

banner134

 Nevşehir İl Müftüsü Yakup ÖZTÜRK’ün ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat ULUER’ in katılımıyla ilçemiz Karacaören Cumhuriyet Ortaokulunda düzenlen programda öğrencilerle konuşan İl Müftüsü Yakup ÖZTÜRK;  Karacaören Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerine öncelikle Kur’an-ı Kerim dersini seçtikleri için teşekkür etti. Kur’an-ı Kerim okumanın öneminden bahsederek öğrencilerimize derslerinde başarılar diledi. Kuran okumayı ilk öğrenen öğrencimize kutsal kitabımızı hediye etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat ULUER ise İl Müftüsü Yakup ÖZTÜRK beye katkılarından dolayı teşekkür ederek bu yıl ortaokul ve liselerimizin 5 ve 9. sınıflarda uygulamaya konulan seçmeli Kur’an-ı Kerim dersini seçerek Kuran okumayı öğrenen öğrencilerimizi bu hediyelerin teşvik edeceğini böylelikle Kur’an-ı Kerim en güzel şekilde okuyan ve anlayan öğrencilerimizin sayısının artacağını ifade ederek Karacaören Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Ramazan YEŞİL beye de çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.