banner461

Acıgöl’de kitap okuma halkaları projesi sürüyor

Acıgöl ilçe kaymakamı Ömer Tuğrul Kundakçı, Acıgöl Gençlik Merkezince uygulanan Kitap Okuma Halkaları Projesi kapsamında öğrencilerle bir araya geldi.

banner15
Acıgöl’de kitap okuma halkaları projesi sürüyor
20 Şubat 2018 Salı 11:49

banner517
banner134
Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Gençlik Merkezlerince uygulanan ve gençlerin kitap okumasına destek verilmesi amaçlan proje kapsamında Kaymakamı Ömer Tuğrul Kundakçı projeye katılan gençlerle okunan kitaplar hakkında değerlendirmeler yaptı.
Kitap değerlendirmelerinin gençlere katkılarını anlatan Kundakçı "Kitap değerlendirmeleri ile gençler muhakeme, düşünme ve topluluk önünde kendini ifade edebilme yeteneklerini geliştiriyorlar. Topluma faydalı kitapları gençlerimizle her zaman buluşturmaya gayret etmeliyiz. Her kitaba her an ulaşma imkânımız maalesef olmayabiliyor. Gençlik Merkezleri sayesinde ise birçok kitaba ücretsiz bir şekilde ulaşıp, bu tür projelerle de okunan kitapların değerlendirmesini yaparak gençlerimiz daha iyi analiz etme becerisine erişebilirler" diyerek Gençlik Merkezlerinin bu konudaki faydasına da değindi.
Kaymakam Kundakçı, kitap okumanın önemine işaret ederek, "Kitap okuma halkalarına katılan gençlerimizi tebrik ediyorum. Bu güzel projenin hazırlanmasında emeği ve katkısı olanlara teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.