banner461

AGD-MGV Genel Başkanı Turan Nevşehir’e Geliyor

Anadolu Gençlik Vakfı ve Milli Gençlik Vakfı Genel Başkanı Salih Turan, 14 Temmuz 2015 Salı günü Nevşehir’de düzenlenecek olan iftar davetine katılmak üzere ilimize gelecek.

banner15
AGD-MGV Genel Başkanı Turan Nevşehir’e Geliyor
09 Temmuz 2015 Perşembe 15:31

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Anadolu Gençlik Vakfı ve Milli Gençlik Vakfı Genel Başkanı Salih Turan, 14 Temmuz 2015 Salı günü Nevşehir’de düzenlenecek olan iftar davetine katılmak üzere ilimize gelecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Anadolu Gençlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Abdurrahim Doğru, Yaklaşık 350 kişinin katılmasını bekledikleri iftar davetine yoğun bir ilginin olmasını beklediklerini söyledi.

Doğru, “Anadolu Gençlik Derneği olarak Türkiye’nin 80 ilinde teşkilatlanmış durumdayız. Ramazan ayının son günlerini yaşıyoruz. Rabbim tüm Müslümanların ibadetlerini, oruçlarını mübarek eylesin. Anadolu Gençlik Vakfı ve Milli Gençlik Vakfı Genel Başkanımız Sayın Salih Turan, 14 Temmuz 2015 Salı günü düzenleyeceğimiz iftar davetimize katılacaklar. Buradan tüm halkımızı iftarımıza davet ediyoruz. İftarımıza yaklaşık 350 kişinin katılmasını bekliyoruz” diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.