banner461

AK Gençler, sabah namazında buluşuyor

Nevşehir'de AK Partili Gençler Bu Ümmeti, Sabah Namazına Uyanan Gençler Uyandıracak..! sloganıyla sabah namazı programı düzenliyor.

banner15
AK Gençler, sabah namazında buluşuyor
16 Aralık 2014 Salı 21:51

banner517
banner134
Nevşehir AK Gençlik Bu ümmeti sabah namazına uyanan gençler uyandıracak” sloganıyla yola çıktı ve ilk programlarını 28 Aralık 2014 Pazar günü Sabah namazında Nevşehir Kurşunlu Camii’nde gerçekleştirecek.

Bu Ümmeti, Sabah Namazına Uyanan Gençler Uyandıracak..!

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Av. M.Rauf Yanar www.fibhaber.com a yaptığı açıklamasında, Milli Şairimizin şu sözleri biz AK gençlere nasihat oldu: “Mehmet Akif Ersoy'a ‘Bu ülke ne zaman gelişir?’ diye sorulduğunda Akif , ‘Cuma namazına gelen cemaat sabah namazına geldiği vakit’ demiştir. Ve buna ek olarak ne zaman ki genç nesil, yaşlı cemaatten sayıca fazla olursa o nesil gelişiyor demektir.” Bizde özellikle dini vecibemizi yerine getirmek genç arkadaşalrımızla birlikte Sabah namazının bereketine nail olmak adına Bu Ümmeti, Sabah Namazına Uyanan Gençler Uyandıracak..! sloganıyla böyle bir kampanya başlattık.Umarız tüm gençlerimiz bu örnek çalışmalarımızla bize katılarak Farz vecibesinde kendilerini hakikate götürecek hak yolundan ayırmayacaklar dedi.

 Bu Ümmeti, Sabah Namazına Uyanan Gençler Uyandıracak..! 28 Aralık 2014 Pazar günü Sabah Namazında "Kurşunlu Camii" de buluşuyoruz.

Öte yandan Geçtiğimiz hafta sonu Nevşehir'e gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu için Nevşehir AK Gençlerce açılan : Bizi alnımızdaki secde izinden tanısınlar hocam! pankartı büyük dikkat çekmişti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Dost - 7 yıl önce
Böyle bir düşünceyi hayata geçiren ak gençliği tebrik ediyorum ve bu etkinliğin devam etmesini diliyorum. Selam olsun ak gençliğe geleceğiniz aydınlık ve açık olur inşaallah.
Avatar
Galerici Mustafa abin - 7 yıl önce
Helal olsun rauf başarılar guzum bizim ordaki camiye de gelin
Avatar
ibadet mi reklam buluşması mı? - 7 yıl önce
sabah namazında buluşmak çok güzeldir bilirim, fakat bunu medyada reklam yaptırmakta bir o kadar gereksiz ve samimiyetsiz bir davranış olmuş.gizli kalması daha efdal olurdu.
Avatar
Dost dost - 7 yıl önce
BRAVOOO...galiba yeni başladınız bizim camiiyede bekleriz, Aşağı bekdik; bu ak parti ve yönetim kadrosu olmasa gençlik yoldan çıkardı sizi tebrik ediom rauf ve mehmet ali bey
Avatar
MEM - 7 yıl önce
çok güzel bir uygulama tebrik ediyorum.
Avatar
tepeköylü - 7 yıl önce
samimi siyasetci il başkanımızı ve gençlik kolları başkanımızı tebrik ediyorum.
Avatar
halk - 7 yıl önce @Dost
maşallah hiç boş durmuyosunu ibre aşağıya düşünce milleti derinden etkileyecek bi b planınız var bakalım kaç gün uyanacak kaç gün uyandıracaksınız
Avatar
bamteli - 7 yıl önce
çokça dua edin...hatta hırsızlar ve kul hakkı yiyenleride unutmayın..siyasal islam böyle birşey...ibadette gizli kabahatte