banner461

Ak Parti İl Başkanı Yanar, Halkın Sorunlarına Çözüm Buluyor

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Avukat Mustafa Rauf Yanar, vatandaşların karşı karşıya kaldığı sorunların çözümü için her gün İl Başkanlığı binasında vatandaşlarla görüşmeler yapıyor.

banner15
Ak Parti İl Başkanı Yanar, Halkın Sorunlarına Çözüm  Buluyor
16 Şubat 2018 Cuma 18:35

banner517
banner134
AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, hiç kimseye AK Parti kapısının kapalı olmadığını belirterek, halkın hizmetkârlığı için çaba harcadıklarını belirtti.
Yanar, her gün 15.00-18.00 saatlerini halkın sorunlarını dinlemek için ayırdığını dile getirerek “ Vatandaşlarımızın yaşadığı sorunlar karşısında yalnız olmadıkları,onlardan biri olarak her gün vatandaşlarımızla bir araya geliyor ve onlarla görüşmeler yapıyoruz. Her gün bir İl Başkan Yardımcımda Parti binamızda nöbet tutarak, benim olmadığım saatlerde halkımızın taleplerini dinliyor. Biz halkımız adına siyaset yapıyoruz, onların karşılaştıkları sorunların çözümü için etkin çözümler üretme önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Kapımız her vatandaşımıza sonuna kadar açıktır. Yaşanılan sorunların çözümü için de gerek Milletvekillerimiz gerekse de Belediye Başkanlarımız bizlere bu yönde katkılar sağlıyorlar. Halkımızla hemhal olma adına ortaya koyduğumuz bu uygulama,bundan sonra da devam edecek.” dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.