banner461

AK Parti’de Haziran Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Haziran ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

banner15
AK Parti’de Haziran Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
06 Haziran 2016 Pazartesi 13:08

banner517
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Haziran ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.
Ticaret Borsası Konferans salonunda Mali ve İdari İşler Başkanı Fatih Güneş’in divan başkanlığında yapılan Danışma Meclisinin açılış konuşmasını İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver gerçekleştirdi.
Haziran ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan teşkilat çalışmaları hakkında partililere bilgi veren AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Teşkilat Performans Sistemi, üye çalışmaları ve Ramazan ayı içeresinde yapılacak olan faaliyetlerle ilgili konuştu. İl Danışma Meclisi Toplantısında daha sonra sunumlara geçildi. Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, birer sunum yaptı.
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver başkanlığında ki Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısına, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, kadın ve gençlik kolları, belde başkanları, köy ve mahalle temsilcileri ile çok sayıda partili katıldı.
Yaklaşık 3 saat süren toplantı soru cevap kısmı ile sona erdi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.