banner461

Bakan Yardımcısı Karabay'dan Nevşehir'de Şehit Ailesine Ziyaret

Aile Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Mehmet Karabay beraberinde Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar ile birlikte şehit Polis Memuru Furkan Demir’in baba ocağını ziyaret etti.

banner15
Bakan Yardımcısı Karabay'dan Nevşehir'de Şehit Ailesine Ziyaret
15 Ekim 2017 Pazar 15:37

banner517
banner134
Aile Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Mehmet Karabay beraberinde Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar ile birlikte Diyarbakır’ın Sur ilçesinde hain bombalı saldırı sonucu şehit düşen Polis Memuru Furkan Demir’in baba ocağını ziyaret etti. Şehit babası Ömer Demir ve ailesiyle bir araya gelen Bakan Yardımcısı Karabay ve beraberindekiler kendilerine tekrar başsağlığı ve sabırlar diledi. Bakan Yardımcısı Karabay ziyaretlerinde kendileriyle bir süre sohbet ederek devlet ve millet olarak daime kendilerinin yanlarında olduklarını belirtti. 

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Aile Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr.Mehmet Karabay ile birlikte şehidimiz Furkan Demir’in fedakar ailesini ziyaretimizde tüm şehitlerimizi dualarla yâd ettik. ‘Vatan sağolsun’ diyen kahraman yiğitlerimize, fedakar gazilerimize, üstün şerefe nail olmuş ailelerimize selam olsun"dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.