banner461

Başbakan Yıldırım'ın kardeşi İlhami Yıldırım Nevşehir'de

Türk Kızılayı Genel Merkez Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın kardeşi İlhami Yıldırım, Nevşehir'e geldi.

banner15
Başbakan Yıldırım'ın kardeşi İlhami Yıldırım Nevşehir'de
16 Şubat 2018 Cuma 13:13

banner517
banner134
Türk Kızılayı Genel Merkez Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın kardeşi İlhami Yıldırım, bu sabah saatlerinde Nevşehir'e geldi. Nevşehir'de bazı gezi ve temaslarda bulunan Başbakan Binali Yıldırım'ın kardeşi İlhami Yıldırım,öğleden sonra karayoluyla ilimizden ayrıldı.
Yıldırım'ın Nevşehir’e Kızılay bünyesinde bir anaokulu inşa etmek için yapılan çalışmalar konusunda istişare yaptığı belirtildi.

Kızılay İstanbul Şube Başkanı Sayın İlhami Yıldırım ile Kızılay İstanbul Şube Başkan Vekili Sayın Bahar Büşra Köylübay’ın himayeleri ile Nevşehir Kızılay Şube Başkanlığınca İlimiz 30 Ağustos İlköğretim Okulu ile İstiklal Ortaokullarındaki öğrencilere mont ve ayakkabı hediye edildi.
 Hediye dağıtım sırasında; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Eşi Songül Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Nevşehir Kızılay Şube Başkanı Cengiz Gülen katıldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.