banner461

Başkan Gök’ten Mevlid Kandili mesajı

Mevlit Kandili'nin özellikle sosyal bütünleşmede büyük etki ve katkı sağladığına inandığını belirten Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök, "Toplumsal huzurun, barışın, birlik ve beraberliğin arttığı bu mübarek günleri en iyi şekilde değerlendirmeliyiz" dedi.

banner15
Başkan Gök’ten Mevlid Kandili mesajı
23 Ocak 2013 Çarşamba 17:08

banner134

 Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök mesajında şu ifadelere yer verdi: " Peygamberimizin hayatının her noktası örnek, her anı ise kusursuzdur. Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed sadece bir kavme veya millete değil, bütün insanlığa peygamber olarak gönderilmiştir. O hakkı, hukuku, adaleti, hürriyeti, demokrasiyi ve insan haklarını bir solukta yerleştirmiştir. O cehalet asrını bir saadet asrına çevirmiştir. O'na iman etmenin, O'nun ümmeti olmanın ve O'nu sevmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Mevlit Kandili Peygamberimizin getirdiklerini anlamak için önemli bir fırsattır. Mevlit Kandili'nde peygamberimizi daha iyi anlayarak, yüreklerimizde onu yaşatarak bu geceyi idrak etmeliyiz.

 

Yüce Allah'ın rahmet kapılarını sonuna kadar açtığı bu gecede kendimiz, ailemiz ve çevremiz, şehrimiz, ülkemiz, İslam alemi ve tüm insanlık için yapacağımız dualarla, huzurlu bir dünya için gönülden temennide bulunmalıyız. Bu vesile ile Tüm Nevşehirimizin, milletimizin ve İslam Âleminin kandilini tebrik ederim." Dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.