banner461

Başkan Salaş’dan Afrin şehidi için taziye mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, şehit Uzman Çavuş Şahin Kaya İçin Taziye Mesajı Yayımladı.

banner15
Başkan Salaş’dan Afrin şehidi için taziye mesajı
06 Şubat 2018 Salı 13:50

banner517
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Afrin’de Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen Zeytin Dalı Operasyon unda şehit olan Nevşehirli  Uzman Çavuş Şahin Kaya için bir taziye mesajı yayımladı.

"Kahraman ordumuzun ülkemizin güvenliğini korumak için terör örgütlerine karşı Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Operasyonu'n da şehit olan hemşehrimiz Uzm. Çvş. Şahin Kaya kardeşimize Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. İnanıyorum ki; silah arkadaşları şehitlerimizin kanını yerde bırakmayacak en ağır şekilde misliyle karşılık vereceklerdir. Ülkemizin birlik, beraberlik ve kardeşliğine kasteden bu tür saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayan bu saldırılar karşısında geçmişte olduğu gibi bugün de hep birlikte teröre karşı tek vücut ve tek ses olarak dimdik duracağız. Bu duygu ve düşünceler içinde başta Afrin’de Zeytin Dalı Operasyonu'nda ki şehitlerimizi ve tüm şehitlerimizi saygıyla anıyor, şehit düşen aziz kardeşimiz Uz.Çvş. Şahin Kaya'ya Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerimizeve tüm milletimize sabırlar diler,Aziz milletimizin başı sağ olsun." 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.