banner461

Başkanlara Özel Muamele

Nevşehir Merkeze bağlı Kaymaklı kasabasında düzenlenen kaymak festivali bu yıl belediye başkanlarının adeta akınına uğradı.

banner15
Başkanlara Özel Muamele
19 Ağustos 2013 Pazartesi 13:23

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Kaymaklı kasabasında düzenlenen kaymak festivali bu yıl belediye başkanlarının adeta akınına uğradı.

Ak Partili belediye başkanlarının yoğun ilgi gösterdiği Kaymaklı Kaymak festivalinin en ilginç görüntülerini ise Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, festival programında kendisini yalnız bırakmayan belediye başkanlarına bizzat kendi elleriyle kaymak ikram etti.

Ortahisar Belediye Başkanı Ali İhsan Özendi, Uçhisar belediye başkanı Osman Süslü, Ürgüp belediye başkanı Fahri Yıldız gibi isimler Kaymaklı belediye başkanı Halit Elma’nın “Olmaz başkanım şu kaymağın tadına bir bak, at ağzına” dediği isimlerden oldu.

Kaymak ikramında hızını alamayan Kaymaklı belediye Başkanı Halit Elma, aynı gün Nevşehir’de bulunan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a da kaymak ikram etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaymaklılı 1 - 8 yıl önce
başkanım beldemizin tanıtımı için gündüz beldemiz de gecede türistik beldelerde kaymak tanıtımımızı iyi yapıyor helal olsun
Avatar
Kapadokya - 8 yıl önce
i̇yi̇ yer