banner461

Belçika Ticaret Ateşesi Akay'dan NTSO'na Ziyaret

Belçika Ekonomi ve Ticaret Ateşesi Sayın Sabih Akay bugün Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın M.Arif Parmaksız'ı makamında ziyaret etti.

banner15
Belçika Ticaret Ateşesi Akay'dan NTSO'na Ziyaret
12 Ağustos 2013 Pazartesi 14:21

banner517
banner134
Belçika Ekonomi ve Ticaret Ateşesi Sabih Akay, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız'ı ziyaret etti.
Nevşehir Belçika'yla Daha Fazla Ticaret Yapacak

Belçika Ekonomi ve Ticaret Ateşesi Sabih Akay ziyarette NTSO Başkanı Parmaksız dan Nevşehir ekonomisi üzerine bilgiler alırken Belçikalı işadamlarının 14 Ekim 2013 tarihinde Nevşehir ve Kayseri'ye bir dizi ticari ziyaretlerde bulunacakları ifade edildi.

2013 Ekim ayında Nevşehir e Belçikadan gelecek İş Adamlarıyla Nevşehir-Belçika arasında ticari ilişkilerle Belçikalı yatırımcıların Nevşehir de bir dizi incelemlerle çeşitli temaslarda bulunacakları kaydedildi.Ziyaret çerçevesinde Nevşehirdeki iş adamlarıylada ikili temaslarda bulunularak ticaretin iki ülke arasında geliştirilmesi konusunda fikir alışverişlerinde bulunulacağı belirtildi.
 
NTSO Başkanı M.Arif Parmaksız da Belçika Ekonomi ve Ticaret Ateşesi Sabih Akay ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek gerek iki ülke arasında ki ticari münsabetlerden dolayı gerekse Belçikalı işadamlarının Nevşehir'de ve Nevşehirli işadamlarının da Belçika'da yatırım yapmasından mutluluk duyacağını vurguladı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.