banner461

Belediye Çalışıyor, Gülşehir Güzelleşiyor

Gülşehir Belediyesi, soğuk kış günlerinin geride kaldığı ve baharın kendisini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde Çalışmalara yoğun bir şekilde devam ediyor.

banner15
Belediye Çalışıyor, Gülşehir Güzelleşiyor
21 Nisan 2016 Perşembe 15:31

banner517
banner134
Gülşehir Belediyesi, soğuk kış günlerinin geride kaldığı ve baharın kendisini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde Çalışmalara yoğun bir şekilde devam ediyor.
 
   
Gülşehir Belediyesi ekiplerimiz  çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. H.E.S Barajının kot farkından dolayı pis su hattını Sadabad parkı içerisinde yeni kanal boruları ile hat çekerek yenileyen su ve kanalizasyon ekiplerimiz arıtma tesisine aktaran su ekiplerimiz park içinde oluşan kötü koku ve görüntüyü ortadan kaldırılarak kullanılabilir temiz bir alan oluşturdular. Diğer taraftan Sadabad parkı içerisinde kanal kenarları su kanalları yükseltilerek kanallar koruma altına alındı doğal taşlarla örülen kanal boyu kenarları yürüyüş yolları olarak parke taş ve çorumdan getirilen kremit tozları ile yürüyüş yolları tamamlanacak. Üniversite kenarında bulunan kaldırımların genişletilerek yenilenmesi ile beraber üniversite tarafına perde beton atıldı güvenlik duvarı yükseltildi. Çevre yolu kenarında projelendirdiğimiz bisiklet yürüyüş yolu ve kaldırım, yeşil alan çalışmaları büyük bir titizlilikle devam ediyor çevre yolu boyunca devam edecek olan yürüyüş, kaldırım ve yeşil alan çalışmaları kısa zaman içinde bitirilerek hizmete açılacaktır. Muhsin Yazıcıoğlu parkı, Tuzköy Mahallesi Afat evler parklarında kurmuş olduğumuz oyun guruplarının devamı olan fitness oyun gurupları ise döşemesi devam eden kilitli parkelerin ardından tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır. Sadabad parkında uygulamaya koyduğumuz fiskiye sistemleri ile, farklı bir hava yaratan havuzlarımız yeşillendirme çalışmaları ve yürüyüş yolları ile daha güzel ve modern bir görünüme kavuşacak.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.