banner461

Bilgisayar Eğitimi Daha Yaygın Hale Geliyor

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM) bünyesinde açtığı eğitim kurslarına katılım, her dönem artarak devam ediyor.

banner15
Bilgisayar Eğitimi Daha Yaygın Hale Geliyor
16 Şubat 2018 Cuma 11:41

banner517
banner134
Günümüzde eğitimin en vazgeçilmez temel unsuru olarak da değerlendirilen bilgisayar kullanımını daha geniş kitlelerin de yararlanmasını sağlamak amacıyla Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM) bünyesinde açtığı eğitim kurslarına katılım, her dönem artarak devam ediyor.
Şehir merkezinde her yaş grubunda vatandaşların etkin şekilde bilgisayar eğitiminden yararlandırmak amacıyla çalışmalar yapan Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet yürüten KAPEM bünyesindeki bu kapsamlı eğitimlere her yaş grubundan vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.
KAPEM’in İbrahim Paşa Mahallesi’ndeki eğitim biriminde hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 3 farklı grubun katıldığı  bilgisayar eğitimleri, 4 ay süre ile devam ediyor.
122 kişinin  katıldığı bilgisayar eğitiminin ardından düzenlenecek sınavda başarılı olanlara ise başarı sertifikası verilecek.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.