banner461

Bu İş Yerlerinden Kim Ne Aldı?

Nevşehir Belediyesinin son yıllarda ilimize kazandırdığı en önemli yatırımlardan biri olacak yeni Belediye Hizmet binası ve Alışveriş merkezlerinde ön talep toplama işlemlerinin büyük bir bölümünün tamamlandığı belirtiliyor.

banner15
Bu İş Yerlerinden Kim Ne Aldı?
18 Aralık 2014 Perşembe 23:20

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesinin son yıllarda ilimize kazandırdığı en önemli yatırımlardan biri olacak yeni Belediye Hizmet binası ve Alışveriş merkezlerinde ön talep toplama işlemlerinin büyük bir bölümünün tamamlandığı belirtiliyor.

Edinilen bilgiye göre; geçtiğimiz bir ay süresince söz konusu ticaret alanlarından satın almak isteyenlerin ön taleplerinin alındığı çalışmaların büyük bir bölümünün tamamlandığı bildiriliyor.

Peki, Nevşehir’in en merkezi alanında yapılan yeni alışveriş merkezi ve ticaret alanlarından Nevşehirli zengin iş adamlarının ne kadar ön talepte bulunduğuna dair ilgililerin şimdilik ağzını bıçak açmıyor.

İlimizde bulunan gayrimenkullerin büyük bir bölümüne sahip olan ailelerin yine bu alanda varlık gösterme yarışına girip girmediği merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fakir - 7 yıl önce
parası olan alacak bizler yine bakacaz onun için kimin aldıgı kimlerin aldıgı umrumda bile degil..
Avatar
nevşehirli - 7 yıl önce
kim adı yanlış olmuş.
kime zorla satılmış.
zorbalık nevşehirli alışık kime al denirse o alır.
Avatar
muşkaralı - 7 yıl önce
iki gün sonra belediyede işi olan zenginlere buradan da dükkan satılmaya çalışıldığını duyarsanız şaşırmayın bu filmi daha önce gördük
Avatar
fatma - 7 yıl önce
dükkanlarını kentsel dönüşüme aldığın esnaflara vereydin sayın başkanım dükan satması kolay okadar esnaf ne yapıcak
Avatar
kim - 7 yıl önce
öcelikle buranın ruhsatı varmı, şehrin ortasında örneği olmayan 12 katlı bina oldumu süllieti bozmadımı, mal sahipleri mahkemeye vermiş doğrumu bu tapudada problem varmı böyle söylentiler var
Avatar
Kıral çıplak - 7 yıl önce
Kardeşim kim bu Nevşehirli (muşkaralı) fakir Fatma :-)))
Avatar
öznevşehirli - 7 yıl önce
çekirdekçiler 2 olur bence başka bişey olmaz ..nufus ne ki yatırımcı nerde tefeciyle dolu bir memlekette kim yer alır ordan
Avatar
sevban - 7 yıl önce
siluet ne ya kaleye bakın sonra siluet ten bahsedin
zenginin mali zugurdun çenesini yorar