banner461

CHP Avanos Teşkilatından Özkonak Mevlüt Özden Huzurevine Ziyaret

CHP Avanos Kadın Kolları ve İlçe Yöneticileri Özkonak Mevlüt Özden Vakfı Huzurevini ziyaret ederek yaşlıları sevindirdiler.

banner15
CHP Avanos Teşkilatından Özkonak Mevlüt Özden Huzurevine Ziyaret
19 Ocak 2013 Cumartesi 18:12

banner134

 Sosyal çalışmalarına hız veren CHP  Avanos ilçe örgütü ziyaretlerine devam ediyor. Avanos’tan parti örgütü ve partili hanımlar Özkonak kasabasında bulunan Mevlüt Özden Yaşlılar bakım evine topluca ziyarette bulundular yaşlılar karşısında gördükleri  CHP örgütüne ve Avanoslu hanımlara her yıl geleneksel hale getirdikleri  ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini kucaklayarak belirtiler ileride kendilerinin de buralarda ziyaretçi bekleyeceklerini hatırlattılar.

 

                CHP Avanos ilçe başkanı Alper İBAŞ ilçe örgütü ilimizde ve ülkemizde hala  sorun olan yaşlıların ve engellilerin sorunlarının çözülmediğini  bu sorunların tam olarak çözülmesi için CHP’nin iktidara gelmesi gerekiyor .

 

CHP olarak ilçe merkezinde bir huzur evinin yapılamamasının üzüntüsünü taşımaktayız.  Önümüzdeki yerel seçimlerde iktidar olduğumuzda ilçe merkezine de böyle bir tesisi kazandırmak boynumuzun borcudur dedi.

 

Hüzünle bakım evinden  ayrılan CHP’li kadınlar herkesin bu kurumlara ilgi göstermesini istediler.

Haber:Kızılırmak Gazetesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.