banner461

Cumhurbaşkanlığı Sistemi Sorularınız İçin Whatsapp Hattı Kuruldu

Ak Parti Nevşehir’de 05359675050 Telefon Numaralı Whatsapp Hattı İle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi İle İlgili Sorulara Cevap Verecek.

banner15
Cumhurbaşkanlığı Sistemi Sorularınız İçin Whatsapp Hattı Kuruldu
23 Şubat 2017 Perşembe 10:18

banner517
banner134
Ak Parti Nevşehir’de 05359675050 Telefon Numaralı Whatsapp Hattı İle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi İle İlgili Sorulara Cevap Verecek.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı, 16 Nisan 2017 tarihinde halk oyuna sunulacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili vatandaşları bilgilendirmek için Whatsapp hattı kurdu.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver yaptığı açıklamada, 16 Nisan 2017 Pazar günü  yapılacak olan halk oylaması öncesi Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin doğru anlaşılabilmesi için Whatsapp hattı kurduklarını belirterek bu konuda Nevşehirli vatandaşların sorularını cevaplayacaklarını söyledi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için yapılacak olan halk oylaması ile ilgili çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek: “İl teşkilatımız olarak halk oylaması çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Teşkilat mensuplarımız başta olmak üzere tek tek bütün seçmenlerimize ulaşıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz toplantılarda veya görüştüğümüz vatandaşlarımızın bir çoğunun kafasında bir takım sorular var ve biz bu sorularla birebir muhatap olmak için bir teknolojinin bizlere sağladığı imkanları da kullanarak bir Whatsaapp hattı kurduk. Ben başta olmak üzere seçimde görevli ekip arkadaşlarım halkımızın sorularını yanıtlayacak ve aklındaki karışıkları çözeceğiz. Vatandaşlarımız  05359675050 numaralı hattımızı rehberinize ekleyerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili akıllarına takılan  bütün soruları sorabilicekler” diye konuştu.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, İl Seçim İşleri Başkanı Edip Avşar ve İl Yerel Yönetimler ve SKM Başkanı Sami Demirses tarafından kullanılacak Whatsapp hattında Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında yanlış bilenen konulara  da açıklık getirilecek.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.