banner461

DHMİ Genel Müdürü, Kapadokya Havalimanı'nı inceledi

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, pistte yapılacak yenileme çalışmaları ile bir süre hizmete kapatılan  Kapadokya Havalimanı sahasında incelemelerde bulundu.

banner15
DHMİ Genel Müdürü, Kapadokya Havalimanı'nı inceledi
20 Ağustos 2017 Pazar 14:18

banner517
banner134
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, pistte yapılacak yenileme çalışmaları ile bir süre hizmete kapatılan Kapadokya Havalimanı sahasında incelemelerde bulundu.
İncelemeler de Vali Aktaş’a, DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak, Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin, Kapadokya Havalimanı Müdürü Mehmet Muslu eşlik etti.
Vali İlhami Aktaş ve  DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak Kapadokya Havalimanında yapılan pist yenileme ve tadilat çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.Vali Aktaş, Kapadokya Havalimanının herhangi bir durum olmadığı takdirde Kasım ayının ilk haftasında hizmete açılabileceğini belirterek bu hizmetin bölge turizmin açısından büyük önem arz ettiğini kaydetti.
          DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak ise Nevşehir halkının ve özellikle yerli ve yabancı ziyaretçilerin seyahatlerinde Kapadokya Havalimanını tercih etmelerinin sevindirici olduğunu ifade etti.
Vali Aktaş’a gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.