banner461

Dinler, İngiltere Büyükelçisine Nevşehirspor forması hediye etti

Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Başkanı Yakup Dinler, hafta sonu Kapadokya ziyaretine gelen İngiltere Büyükelçisi Richard Moore’a Nevşehirspor forması hediye etti.Hafta sonunda Kapadokya’da tatilini geçirmek...

banner15
Dinler, İngiltere Büyükelçisine Nevşehirspor forması hediye etti
31 Temmuz 2017 Pazartesi 08:57

banner517
banner134
Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Başkanı Yakup Dinler, hafta sonu Kapadokya ziyaretine gelen İngiltere Büyükelçisi Richard Moore’a Nevşehirspor forması hediye etti.
Hafta sonunda Kapadokya’da tatilini geçirmek üzere gelen İngiltere Büyükelçisi Richard Moore bölgenin tarihi ve turistik mekanlarını ziyaret etti. Hafta sonu tatili olması nedeniyle ailesi ile birlikte bölgenin güzelliklerini ziyaret eden Büyükelçi Moore daha sonra ise KAPTİD Başkanı Yakup Dinler’i ziyaret etti. Büyükelçi Moore bölgeye he gelişinde yeni güzellikler keşfetmenin mutluluğunu yaşadığını kaydetti.
KAPTİD Başkanı Yakup Dinler ise bölgede kendisinin ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olduklarını ifade ederken Dinler Büyükleçi Moore’ya isminin yazılı olduğu Nevşehirspor formasını hediye etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.