banner461

Diriliş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Yönetimi Ve Öğrencileri Ünver'i Ziyaret Etti

2017-2018 döneminde eğit ve öğretime başlayan Diriliş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Demir, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e nezaket ziyaretinde bulundu.

banner15
Diriliş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Yönetimi Ve Öğrencileri Ünver'i Ziyaret Etti
08 Şubat 2018 Perşembe 10:58

banner517
banner134
Diriliş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Ayşim Örtlek ve okul öğrencilerinin hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, içerisinde Diriliş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin de bulunduğu eğitim kurumunun, Türkiye’nin örnek bir eğitim kampüsü alanı içerisinde olduğunu belirtti.
Ünver,  Nevşehir Külliyesi ile bir bütünlük oluşturacak eğitim kampüsünün modern yapısı ile de dikkat çektiğini ifade etti. Ünver “ Yavrularımızın fiziki anlamda da modern bir kampüs alanı içerisinde eğitim almaları için yerel yönetimler olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Nevşehir Külliyesi ile de bir bütünlük oluşturacak bu kampüs  alanı,hizmet birimleriyle de ilimizin eğitim çıtasındaki başarının artırılacağı merkezler arasında mutlaka yerini alacaktır. Bu yönde siz değerli yönetici ve gençlerimize başarılar diliyorum.” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.