banner461

Eğitim Programı 01 Temmuz’da Başlıyor

Kapadokya Meslek Yüksek Okulu, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ve İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü işbirliği ile havacılık sektörünün ihtiyaçlarına yönelik Uçak Kabin İçi Bakım Elemanı Eğitim Programı düzenlenecek.

banner15
Eğitim Programı 01 Temmuz’da Başlıyor
30 Haziran 2015 Salı 13:12

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Meslek Yüksek Okulu, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ve İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü işbirliği ile havacılık sektörünün ihtiyaçlarına yönelik Uçak Kabin İçi Bakım Elemanı Eğitim Programı düzenlenecek.

3 ay sürecekeğitimi başarıyla bitiren kursiyerler, uçak kabin içi bakım-onarımı alanındaki çalışmalara "İşçi" pozisyonunda destek verebilecek yetkinlik düzeyine erişecekler. Eğitimlerin teorik kısmı İstanbul'da Yüksekokulun Sabiha Gökçen Yerleşkesinde, pratik kısmı ise yine İstanbul’da THY Teknik tesislerinde yapılacak.

Yazılı sınavlar ve mülakatlar neticesinde programa başlamaya hak kazananlar, program boyunca İŞKUR tarafından belirlenen oranda maddi yardım alacak, iş kazası ve meslek hastalığı primleri İŞKUR tarafından karşılanacak.

Programı tamamlayan kursiyerlerin en az %50'si "THY Teknik” başarı kriterleri doğrultusunda değerlendirilip, uygun görülenler istihdam edilecekler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.