banner461

Elçi Turizm İle Hacca gitmeyen kimse kalmasın

Hac Kayıtları Başladı, Hac ve Umre ibadetleri Elçi Turizm İle Yapılır.

banner15
25 Şubat 2017 Cumartesi 13:26

banner517
banner134
Yılların tecrübesi Elçi Turizm, 2017 yılı içinde kutsal topraklarda Hac yapmak isteyenler için muhteşem bir paket hazırladı. Şirket, inanılmaz fiyatlarla hac ve umre'ye gitmek isteyen herkese kapılarını açtı. 

Dünya hayatının en kutsal ve en anlamlı yolculuğuna yapılan ziyaretlerin sektöründe lider ismi Elçi Turizm Firma yetkilisi Hasan Hüseyin Karakaya, deneyimli din görevlileri eşliğinde hac programı düzenlediklerini ifade etti. Karakaya, kutsal topraklarda hac ve umre ziyareti için plan yapan herkesi Elçi Turizme davet etti. 

Hasan Hüseyin Karakaya
Ortaklar Apartmanı / Nevşehir
0 543 453 50 50
https://www.facebook.com/www.elcitur.com.tr/


2017 Hac kura sonuçları Açıklandı!

Milyonlarca adayın beklediği 2017 Hac kura sonuçları sonunda açıklandı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan duyuru da sonuçlar "http://hac.diyanet.gov.tr" adresinden sorgulanacak. 2017 Hac kura sonuçlarına göre yapılması gereken işlemler sayfamızda. İşte merak edilen Hac kuraları sonuçları tam liste...

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın 2017 yılı hac kuraları çekildi. Kuraya, 1 milyon 782 bin kişi katılırken, sonuçların saat 23.00'ten itibaren Diyanet İşleri Başkanlığı'nın internet sitesinde yayımlanacağı bildirilmişti. İşte Hac kura sonuçları....
HAC SONUÇLARI 2017 SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Türkiye Diyanet Vakfı Kocatepe Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen kura töreninde yaptığı konuşmada, şehit aileleri için daha önce açılan 600 kişilik kotanın bu yıl 4 bin 600'e çıkarıldığını açıkladı. Diyanet İşleri Başkanı Görmez, "Bakanlıklararası Hac ve Umre Kurulu'nun şehit aileleri için tanıdığı bir kota vardı. O kota 600 kişiydi. Ancak bu sene ülkemizin içinden geçtiği zorlu süreçleri de dikkate alarak, onların da bu taleplerini dikkate alarak, 4 bin 600 kardeşimizi inşallah; bu milletin bekası için evladını feda etmiş bir anneye babaya da müsaade edin bu önceliği tanıyalım. Eminim siz de bundan hiç tereddüt etmezsiniz" diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.