banner461

Genç Memur Sen’den Nevesob Başkanı Ördü’ye Ziyaret

Genç Memur Sen İl Başkanı Hasan Hüseyin Keser, Nevesob Başkanı İsmail Ördü'yü Ziyaret Etti

banner15
Genç Memur Sen’den Nevesob Başkanı Ördü’ye Ziyaret
31 Mayıs 2016 Salı 16:51

banner517
banner134
Genç Memur Sen İl Başkanı Mustafa Hüseyin Keser ve Genç Memur Sen esnaf temsilcisi Hakan Kuzu, Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü’ye ziyarette bulundu.
Genç Memur Sen İl Başkanı Mustafa Hüseyin Keser, "Amacımız memurumuza yaraşır şekilde kaliteli hizmetler oluşturmak. Bu noktada esnaf sanatkârları da paydaşımız olarak görüyoruz. Esnafın memura, memurun esnafa desteği kaliteli ve hızlı hizmet dönemine geçişte esnaf teşkilatı ile memurlar açısından önemli bir yere sahiptir." diye konuştu. Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ördü ise, "Memurlar bizim gözbebeğimiz, ayrılmaz parçamızdır. Esnafın ve sanatkârların gelir kaynakları arasında memurlar da bulunmaktadır. Memurlarımız sıkıntı içinde olursa biz esnaf ve sanatkâr direkt etkileniyoruz. Hükümetimizden talebimiz toplu görüşmelerde sendikaların önerilerini dikkate alması ve memurlara hak ettiği zam oranını vermesidir. Memurlarımızla işbirliği içinde olmak bizi de sevindirir ” dedi.
Görüşme sonunda Genç Memur Sen İl Başkanı Mustafa Hüseyin Keser, Genç Memur Sen esnaf temsilcisi Hakan Kuzu ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü günün hatırasına fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.