banner461

Gençler Sabah Namazında Buluştu

Nevşehir ’de Ak Partili Gençler, Ümmeti Sabah Namazına Gidecek Gençler Uyandıracak Sloganı İle sabah namazında Kurşunlu Cami'nde buluştu.

banner15
Gençler Sabah Namazında Buluştu
28 Aralık 2014 Pazar 18:37

banner517
banner134

 Nevşehir ’li Ak Partili Gençler, Ümmeti Sabah Namazına Gidecek Gençler Uyandıracak Sloganı İle sabah namazında Kurşunlu Cami'nde buluştu.

Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de çağrılara kulak veren gençler soğuk ve yağışlı havalara rağmen Kurşunlu Camini doldurdu. Burada sabah namazını kıldıktan sonra İslam coğrafyasında zulüm altında inleyen Müslümanların huzura kavuşması ve zafer elde etmesi için dua etti.

Ümmeti Sabah Namazına Gidecek Gençler Uyandıracak Sloganı ile açıklama yapan Ak Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar; “Türkiye'nin 40'a yakın ilinde sabah namazında gençlerin buluştuğunu belirterek, İslam coğrafyasında zulüm altında inleyen Müslümanların huzura kavuşması ve zafer elde etmesi için dua ettik, bunu geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz.” dediKapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fg - 6 yıl önce
keşke ibadetin reklamı da yapılmasa.
Avatar
sevban - 6 yıl önce
dini siyasete alet etmek bu değilde ne