banner461

Göreme Belediyesi Öğrencilere Bayrak Dağıttı

Göreme Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye sınırında başlattığı Zeytin Dalı Harekatında askerlere destek olmak ve birlik beraberliğe vurgu yapmak amacıyla Göreme’de okuyan öğrencilerimize bayrak dağıttı.

banner15
Göreme Belediyesi Öğrencilere Bayrak Dağıttı
20 Şubat 2018 Salı 17:47

banner517
banner134
Birlik, beraberliğin önemine değinen Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, Afrin’e yapılan harekatı desteklemek amacıyla Göreme’de okuyan öğrencilerimize bayrak dağıttı.
 
Başkan Cingil açıklamasında şunları kaydetti:
 
“Ülkemize yönelik terör unsurlarını bertaraf etmek üzere Afrin'e harekat düzenleyen kahraman ordumuz için dua edelim. Ülkemiz sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Suriye Irak sınırımızda dengeler sürekli değişiyor. Dünya düzenine yön vermeye çalışanlar Suriye sınırımızda yanı başımıza terör örgütlerini yerleştirme planlarına karşı ordumuzun güvenli bölge açmak ve terör koridorunu koparmak amacıyla başlattığı Zeytin Dalı Harekatında dualarımız, kalbimiz ordumuzla. Allah ordumuzu düşmanlarımıza karşı muzaffer eylesin. İşte böyle günlerde toplum olarak birlik beraberliğimizi göstermemizin en güzel yollarından biri de şanlı şerefli Al Bayraklarımızı asmak olacaktır. Bu vesileyle okullarımızda bayrak dağıtımı yaptık. Ordumuza desteğimizi göstermek, onların moral motivasyonlarını üst düzeyde tutmak ve birlik beraberliğimizi dost düşman herkese göstermek için evlerimizin balkonlarına, pencerelerine ve iş yerlerimize şanlı bayrağımızı asalım. Çünkü tarih boyunca Türk’ün Bayrağı dosta güven, düşmana korku vermiştir. Destek veren herkesten Allah razı olsun” dedi.
 
Bayrak dağıtım törenine okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.