banner461

Gülşehir İlçe Başkanı Çiftçi 100 kişiyi AK Parti'ye kaydetti.

Ak Parti Gülşehir İlçe Başkanı Av. Fatih Çiftçi, ziyaretlerinde Hız Kesmiyor. İlçe Başkanı daha şimdiden 100 kişiyi AK Parti'ye kaydetti.

banner15
Gülşehir İlçe Başkanı Çiftçi 100 kişiyi AK Parti'ye kaydetti.
24 Kasım 2017 Cuma 15:10

banner517
banner134
Ak Parti Gülşehir İlçe Başkanı Fatih Çiftçi, ziyaretlerinde Hız Kesmiyor. Ak Parti Gülşehir İlçe Başkanı Çiftçi Yaptığı açıklamada;"Allah’ın izniyle bu hafta iade i ziyaretlerimizi bitirip mahalle Mahalle köy köy ziyaretlerimize başlayacağız. 2019 yerel seçimleri GÜLŞEHİR için inşallah emanetin geri alındığı bir seçim olacak. Kısa sürede muhteşem bir coşku ile kongremizi yaptık. Şölen havasında bir kongre oldu.
Gülşehir bize gereken mesajı verdi. Bir iki hafta içerisinde kadın ve gençlik kolları kongrelerimizide tamamlayacağız. Sonrasında tam kadro sahadayız.2019 yerel seçimlerini kazanmak adına gece gündüz çalışacağız. Birileri ile polemiğe girerek hizmet etmek için harcayacağımız vakti ; boş ve gereksizlerle uğraşarak harcamayacağız. Ancak tabi ki gereken yerlerde gereken cevaplar verilecektir. Üyelerimiz müsterih olsunlar. Göreve geldiğimiz iki hafta gibi kısa bir sürede 100 e yakın yeni üye kaydı yaptık. Yaklaşık  500 e yakın  vatandaşımızla , tüm köy ve  mahalle  muhtarlarımızla yüz yüze görüştük. Varılmayan yer, sıkılmayan el bizim değildir düsturu ile rabbimin izni ile gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Gülşehir hak ettiği vizyona da  misyona da kavuşacaktır.'' dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.