banner461

Hacıbektaş Şoförler Odasından Ördü’ye tam destek

Geçtiğimiz hafta birlik başkanlığına yeniden adaylığını açıklayan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanına destek açıklamaları sürüyor.

banner15
Hacıbektaş Şoförler Odasından Ördü’ye tam destek
20 Şubat 2018 Salı 16:15

banner517
banner134
Acıgöl Şoförler odası başkanı Bayram Ali Adıgüzel ve Acıgöl Esnaf sanatkarlar odası başkanı Adem Özcan ile yönetim kurullarının yaptıkları destek açıklamalarının ardından bu kez Hacıbektaş Şoförler Odası Başkanı Süleyman Yılmaz beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Mayıs ayında yapılacak olan birlik başkanlığı seçiminde Birlik Başkanı İsmail Ördü’yü destekleyeceklerini açıkladı.
Hacıbektaş Şoförler Odası Başkanı Süleyman Yılmaz açıklamasında; “Mayıs ayında yapılacak olan Birlik Başkanlığı seçiminde Birlik Başkanımızın yeniden aday olması bizleri mutlu etti. Zira iki dönemdir biz kendisinden son derece memnunuz. Kendisi birlik başkanlığı makamını layıkıyla doldurduğu gibi, bizim sorunlarımıza da bire bir çözüm üreten bir kişilik ortaya koydu. Şahsım ve yönetim kurulu üyelerimle birlikte Hacıbektaş Şoförler Odası başkanlığı olarak kendisinin yanında olacağımızı tüm kamuoyuna belirtmek isterim” dedi.

Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.