banner461

Hatırın Var Olsun

Nevşehir Öğrenci Gençlik Derneği (NÖGED) ile Ortahisar Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan HATIRIN VAR OLSUN kart postal atma geleneği bu sene yeni yıl tebriği atılarak gerçekleştirilecek.

banner15
Hatırın Var Olsun
22 Aralık 2014 Pazartesi 12:45

banner517
banner134
Nevşehir Öğrenci Gençlik Derneği (NÖGED) ile Ortahisar Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan HATIRIN VAR OLSUN kart postal atma geleneği bu sene yeni yıl tebriği atılarak gerçekleştirilecektir.  2011 yılında Gazeteciler Cemiyeti eski başkanı Muammer Başer beyfendinin destekleri ile gerçekleştirilen bir geleneği yaşatma çalışmasına bu yıl Ortahisar Belediye başkanımız İsmail Genç beyfendinin destek olması çalışmanın önemini bir kat daha artırmıştır.

Nevşehir Öğrenci Gençlik Derneği (NÖGED) başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, bir geleneği yaşatalım çalışmamızda toplumun geleneklerinin ölmemesi sağlanırken aynı zamanda Nevşehir’imizin tanıtılmasında çok büyük önem taşmaktadır dedi. Taşğın, bu yıl 2 bin Üniversite öğrencisi ile Türkiye ve Yurt dışındaki birçok yere atacağımız kartpostallarla NEVŞEHİR’imizin tanıtılması ve toplumsal bütünlüğümüze katkı sağlamanın mutluluğunu yaşayacağız.

Nevşehir Öğrenci Gençlik Derneği (NÖGED) başkanı Yrd. Doç.Dr. Özden Taşğın, sosyal projelerimize dün olduğu gibi bugünde sahip çıkarak destek olan tüm gani gönüllü dostlara, Ortahisar Belediye başkanımız İsmail Genç beyefendi şahsında tüm bizi anlayan vizyon ve strateji sahiplerine teşekkür ederim dedi.. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
karayel - 6 yıl önce
helal sana hocam nevşehirlinin yapmasi gerekeni siz yapıyorsunuz.nevşehehiri tanıtmak nevşeherlinin işi ama bunuda yabanci biri yapıyor.iş paylaşmaya gelince yabancidir ona vermeyin diyenler utansin kutluyorum sizi