banner461

Hatırınız Var Olsun

Nevşehir Öğrenci Gençlik Derneği (NÖGED) ile Ortahisar Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen HATIRIN VAR OLSUN kart postal atma geleneği bu sene yeni yıl tebriği atılarak gerçekleştirildi.

banner15
Hatırınız Var Olsun
30 Aralık 2014 Salı 12:51

banner517
banner134
Nevşehir Öğrenci Gençlik Derneği (NÖGED) ile Ortahisar Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen HATIRIN VAR OLSUN kart postal atma geleneği bu sene yeni yıl tebriği atılarak gerçekleştirildi. İlki 2011 yılında gerçekleştirilen bir geleneği yaşatma çalışmasına bu yıl Ortahisar Belediye başkanımız İsmail Genç beyfendinin destekleri ile 1000 üniversite öğrencisinin 1500 Ortahisar kalesi resimli kart postalı ülkemizin bütün güzel mekanları ve bireylerine ulaştırıldı.

Nevşehir Öğrenci Gençlik Derneği (NÖGED) başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, bir geleneği yaşatalım çalışmamızda toplumun geleneklerinin ölmemesi sağlanırken aynı zamanda Nevşehir’imizin tanıtılmasında çok büyük önem taşmaktadır dedi. Taşğın, bir gelenek yaşatılırken aynı zamanda NEVŞEHİR’imizin tanıtılması ve toplumsal bütünlüğümüze de katkı sağlamaktadır dedi.

Nevşehir Öğrenci Gençlik Derneği (NÖGED) başkanı Yrd. Doç.Dr. Özden Taşğın, sosyal projelerimize dün olduğu gibi bugünde sahip çıkarak destek olan tüm gani gönüllü dostlara, Ortahisar Belediye başkanımız İsmail Genç beyefendi şahsında tüm bizi anlayan vizyon ve strateji sahiplerine teşekkür ederim dedi. Başta milletimiz olmak üzere zulüm altında olan tüm insanlığın huzura, barışa erişeceği rahmani bir duruş ve tavrın sergileneceği bir yıl olmasını diler, en kalbi selam ve saygılarımı sunarım.


Nevşehir Öğrenci Gençlik Derneği (NÖGED)

Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
silocan - 6 yıl önce
başta doç.dr.özden taşğın hocam olmak üzere,başkanımız ismail genç ve degerli ekibini kutlarım.ortahisarın ve kapadokyanın tanıtımına katkısa bulundukları için.