banner461

Hayırsever Halkımızın Teveccühüne Teşekkür Ederiz

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, mübarek ramazan ayı dolayısıyla Forum Kapadokya AVM’de açılan standa hayırsever Nevşehir halkının ilgisinin yoğun olduğunu belirterek, yardımlaşmanın en üst düzeye çıktığı bu mübarek günlerde Kızılay’a güven duyan tüm bağışçılara teşekkür etti.

banner15
Hayırsever Halkımızın Teveccühüne Teşekkür Ederiz
09 Temmuz 2015 Perşembe 15:29

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, mübarek ramazan ayı dolayısıyla Forum Kapadokya AVM’de açılan standa hayırsever Nevşehir halkının ilgisinin yoğun olduğunu belirterek, yardımlaşmanın en üst düzeye çıktığı bu mübarek günlerde Kızılay’a güven duyan tüm bağışçılara teşekkür etti.

Açılan stantta Koli bağışlarının yanında, fitre ve zekat bağışlarının da alındığını kaydeden Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, “Ramazan ayı dolayısıyla Kızılay Nevşehir Şubesi olarak ilimizdeki dar gelirli ve yoksul ailelerimize çeşitli yardımlarda bulunmaya devam ediyoruz. Bu nedenle açtığımız stantda bir yandan vatandaşlarımızın ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere gıda kolisi bağışlarını topluyoruz. Bir yandan da zekat ve fitre bağışlarını da kabul ediyoruz. Ramazan ayının başlangıcçından bu yana 500 adet gıda kolisi bağışı kabul ettik. Öte yandan fitre ve zekat bağışlarımıza da halkımızın teveccühünü görüyoruz. Bayram öncesine kadar gıda kolisi bağışlarının 1000 adete ulaşmasını hedefliyoruz. Toplanan bağışlar en kısa sürede ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.