banner461

Kapadokya Mobil Tanıtım Tırı Türkiye’de Kapadokya’yı Tanıtacak

Nevşehir Valiliği ve Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) koordinasyonunda Kapadokya Mobil Tanıtım organizasyonları Nevşehir’de tanıtım startı aldı.

banner15
Kapadokya Mobil Tanıtım Tırı Türkiye’de Kapadokya’yı Tanıtacak
21 Ağustos 2017 Pazartesi 09:29

banner517
banner134
Nevşehir Valiliği ve Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) koordinasyonunda Kapadokya Mobil Tanıtım organizasyonları Nevşehir’de tanıtım startı aldı.
Kapadokya Mobil Tır tanıtım organizasyonuna; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AHİKA Genel Sekreter Vekili Bekir Varol, belediye başkanları, daire müdürleri, tanıtım organizasyon yapımcıları ve vatandaşlar katıldı.
 Türkiye de 14 farklı illerde   Kapadokya Bölgesi’nin ülke içinde etkin tanıtımının gerçekleştirilebilmesi, tanıtım faaliyetlerinin fuar alanlarından şehir merkezlerine taşınarak daha fazla sayıda vatandaşa ulaşabilmesi amacıyla tasarlanan “Mobil Tanıtım Tırı”  45 gün boyunca Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde 14 ilde ziyaretçilerle buluşturulacak. 
 Mobil Tanıtım Tırı ile birlikte kurulacak olan özel etkinlik alanlarında; çömlek ustası eşliğinde çömlek yapımı, sanal gerçeklik (VR) gözlüğü ile Kapadokya’nın 3 boyutlu videolarının gösterimi, tırın yan cephesinde kurulan ekranlardan Kapadokya Tanıtım Filmlerinin (Discover Cappadocia) gösterimi gibi birçok aktivite gerçekleştirilecek.
 Ayrıca etkinliğe sponsor olan firmaların tanıtım broşürleri ve Kapadokya Bölgesi’ni yansıtan promosyon materyalleri de tır da hostesler tarafından vatandaşlara dağıtılacak.   Öte yandan, gün boyunca MC(sunucu) eşliğinde Kapadokya temalı çevirim içi oyunlar oynanacak. Gün sonunda dereceye girenlere balon uçuşu, konaklama, at gezisi, ATV safari turları vb. ödüller ilgili firmaların sponsorluğun da verilecek.   
18 Ağustos 2017 tarihinde Nevşehir’den yola çıkacak olan Mobil Tanıtım Tırı etkinliklerinin gerçekleştirileceği yer ve tarih detayları aşağıdaki gibi olacak.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.