banner461

Kapadokya Sanayicileri İş Dünyası Federasyonu'ndan Ünver'e Nezaket Ziyareti

Kapadokya Sanayicileri İş Dünyası Federasyonu Yönetimi'nden Ünver'e Nezaket Ziyareti

banner15
Kapadokya Sanayicileri İş Dünyası Federasyonu'ndan Ünver'e Nezaket Ziyareti
21 Şubat 2018 Çarşamba 13:14

banner517
banner134
Nevşehir’de geçtiğimiz günlerde kuruluş çalışmalarını tamamlayan Kapadokya Sanayicileri İş Dünyası Federasyonu Başkanı Habibe Beşer, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Gönüllülük esasına göre kurulmuş, bölgesel ve sektörel iş dünyası temsil örgütlerinin çatı kuruluşu Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (KONFED)’a bağlı  Kapadokya Sanayicileri İş Dünyası Federasyonu yönetim kurulu üyeleri Bayram Ekici, Taylan Kapucu ve Halil Doğan’ın da hazır bulunduğu ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Belediye Başkanı Hasan Ünver, federasyon yönetimi ve üyelerine görevlerinde başarılar diledi.
Ünver, Nevşehir’deki sanayici ve iş dünyasını temsil eden yatırım ruhlu insanların mesleki anlamda bir birlik etrafında istihdama dayalı üretim yönünde ciddi bir potansiyel oluşturduğunu dile getirerek, Kapadokya Sanayicileri İş Dünyası Federasyonu yöneticilerine çalışmalarında başarılar temennisinde bulundu.
Kapadokya Sanayicileri İş Dünyası Federasyonu Başkanı Habibe Beşer’de ,kısa bir süre önce kuruluşunu tamamlayan federasyonun, her zaman sanayici ve iş dünyasının değerli temsilcilerinin yanlarında olacağını kaydetti.
Kapadokya Sanayicileri İş Dünyası Federasyonu Başkanı Habibe Beşer ziyaretin anısına daha sonra Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e çini tablo hediye etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.