banner461

KAPİMED Başkanı Sağlamdin ‘’ Arısoy’u Gülşehir’e Hizmet Etmeye Davet Ediyoruz’’

Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyet Başkanı Coşkun Sağlamdin, Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy’a tepki gösterdi.

banner15
KAPİMED Başkanı Sağlamdin ‘’ Arısoy’u Gülşehir’e Hizmet Etmeye Davet Ediyoruz’’
09 Temmuz 2015 Perşembe 13:35

banner517
banner134
Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyet Başkanı Coşkun Sağlamdin, Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy’a tepki gösterdi.Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy ilçede yayın yapmakta olan mantarkayapost.co haber sitesine kendisini eleştirmesinden dolayı dava açtı. KAPİMED Başkanı Coşkun Sağlamdin ise Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy’a yapmış olduğu bu hareketten dolayı tepki gösterdi. Sağlamdin, Bir Belediye başkanı düşünün ki güzel haberleri yapılınca teşekkür etmekten aciz ancak eleştirilince ise soluğu hemen mahkemede alıyor dedi. Sağlamdin yaptığı açıklamada şunları kaydetti.

‘’ Nevşehir’de ve ilçelerde görev yapan internet siteleri ilimizde ve ilçelerimizde yapılan güzel çalışmaları haber yaptığı gibi yapılamayan hizmetleri de kamu oyu ile paylaşmaktadır. Ama ne yazık ki 2014 yılında Gülşehir’de Belediye Başkanı olarak seçilen sayın Vahdi Arısoy bugüne kadar hiçbir şekilde bir basın toplantısı düzenlemediği gibi ilçede bugüne kadar ne hizmetler yaptığını da anlamış değiliz. Şimdi Belediye Başkanı Arısoy’a soruyoruz.  Bir Belediye Başkanının görevi midir dolmuş ücretlerini takip edip akşama kadar ne kadar yolcu taşımacılığı yapıldığı. Bir Belediye Başkanının görevi midir lokal açıp işletmeciliğini yapmak? Basın mensubu arkadaşımız neden ilçeye doğalgaz kazandırılamadı ve neden ihaleler basın mensuplarına açık değil diye sorması sizin bu kadar zorunuza gitti. Öncelikle size tavsiyemiz yapılan eleştirilere cevap vermek olacaktır. Size basın yoluyla soru soran bir gazeteciye hemen gidip dava açmak değildir. Seçimlerden önce Hz. Ömer adaletinden bahsediyordunuz. Acaba sizin adalet anlayışınız da eleştirilmek yok mudur? Bir gazeteci veya basın yayın kuruluşu elbette ki sizleri eleştirecektir. Sizler o makama geldiğinizde eleştirileceğinizi bile bile gelmediniz mi? KAPİMED Cemiyeti olarak Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy’u gazeteciler ile uğraşmak yerine Gülşehir’de seçimlerde ilçeye bu hizmetleri yapacağım sözünü verdiğiniz hizmetler ile uğraşmaya ilçe halkına hizmet etmeye davet ediyoruz’’

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.