banner461

Karataş ve Belada Ürgüp'te Huzurlu Aile Hayatı'nı Anlatacak

Ürgüp Belediyesi Kültür - Sanat etkinlikleri kapsamında ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Müşaviri Ahmet Belada Ürgüp'e geliyor.

banner15
Karataş ve Belada Ürgüp'te Huzurlu Aile Hayatı'nı Anlatacak
21 Şubat 2018 Çarşamba 17:16

banner517
banner134
Ürgüp Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Müşaviri Ahmet Belada Ürgüp'e geliyor.

Ürgüp Belediyesi, Kültür Sanat Etkinlikleri çerçevesinde Mustafa Karataş ve Ahmet Belada'yı Ürgüp'te konuk edecek.


10 Mart 2018 Cumartesi günü saat 20:00'de Ürgüp Belediyesi Turgut Özel Kültür Merkezinde İlahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın konuşmacı olarak katılacağı "Huzurlu aile hayatının gereklilikleri" başlığı ile bir konferans düzenlenecek.

Karataş Ürgüp halkı ile sohbet ettikten sonra şehitlerimiz ve Afrin operasyonundaki askerlerimiz için dua edilecek. 
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, yapılacak konferansa tüm Ürgüplü hemşehrilerini davet ederek, birlik ve beraberliğimizi böyle programlarla perçinlememiz gereken bir dönemdeyiz. dedi.
Diyanet İşleri Başkanlığı, Başkanlık müşavirliğine atanan Ahmet Belada ve Mustafa Karataş, 10 Mart 2018 Cumartesi günü Turgut Özal Kültür Merkezinde Saat: 20.00 de Ürgüp Belediyesi ev sahipliğinde "Huzurlu aile Hayatı" konulu konferans verecekler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.