banner461

Kızılay'dan Cerablus Bölgesine bir tır patates

Kızılay Ürgüp Şubesi tarafından hayırseverlerin desteği ile hazırlanan bir tır dolusu patates kamplardaki Mehmetçiğe ulaştırılmak üzere yola çıktı.

banner15
Kızılay'dan Cerablus Bölgesine bir tır patates
16 Şubat 2018 Cuma 16:10

banner517
banner134
Kızılay aracılığıyla, Ürgüp Esnaflarından Mevlüt Aksoy tarafından temin edilen 28 ton patates, Fırat Kalkanı Operasyonunun başladığı ilk bölge olan Cerablus Bölgesinde sınır ötesinde hizmet veren Kızılay ve AFAD kamplarında tüketilmek üzere yola çıktı.
Ürgüp Kızılay Şube Başkanı Mehmet Yaman'da Gönüllü ve görevli olarak sınır boylarında programlarda yer almak üzere Ürgüp'ten ayrıldı.
Musalla Cami çıkışında düzenlenen programa Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ak Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer, İlçe Emniyet Müdürü Baki Yılmaz, Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen ve Yönetim Kurulu, Ürgüp halkı, ve vatandaşlar katıldı.
Kızılay Şube Başkanı Mehmet Yaman, Ürgüp'ten ayrıca Nejla Sümer adlı teyzemizin kendi elleriyle ördüğü 23 adet yün çorabı da Mehmetçiklerimize ulaştıracağım. dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.